Rodzaj Skóry

Skóra licowa bydlęca jest najsilniejszym i najtrwalszym dostępnym surowcem. To prawdziwa skóra, a wyjątkowa faktura i naturalne niedoskonałości nie zostały przeszlifowane. Zamiast zużywać się, skóra licowa naturalnie odżywi się podczas użytkowania, tworząc z czasem bardzo poszukiwaną patynę i niepowtarzalny charakter.
Bardziej popularne produkty „genuine leather” dostępne w dużych galeriach handlowych zostały rozebrane i przebudowane żywicami, woskami i chemikaliami, aby wszystkie 100 000 wyglądało identycznie. Najlepszy wygląd te masowo wyprodukowane produkty będą mieć tylko w dzień ich zakupu! W przeciwieństwie do tego, Twoje produkty z licowej skóry bydlęcej będą oszałamiające gdy użyjesz ich po raz pierwszy, i z każdym dniem będą coraz lepsze, stając się czymś, co będziesz cenić przez całe życie.

Ochrona Twojej Skóry

1. Twój produkt skórzany jest wykonany z polskiej skóry bydlęcej licowej, garbowanej olejem. Olejowanie i kondycjonowanie skóry nadaje jej naturalne właściwości hydrofobowe. W trakcie użytkowania Twój produkt będzie się kondycjonował od wewnątrz, tworząc z czasem piękną patynę i niepowtarzalny charakter.
2. Proces garbowania już obrobił Twój produkt skórzany, a większość zadrapań i zarysowań powstających w ciągu pierwszych kilku miesięcy użytkowania łatwo zetrze się lub zniknie z czasem. NIE używaj odżywki przez pierwsze 6 miesięcy do roku.
3. Po wielu miesiącach (lub latach) użytkowania naturalne oleje w skórze zaczną wysychać. Teraz jest czas na użycie odżywki do skóry! Zawsze testuj każdą odżywkę na małej, niewidocznej części skórzanego wyrobu. Należy pamiętać, że kondycjonowanie olejem lub produktem na bazie oleju przyciemni kolor skóry, dlatego należy zachować ostrożność.